Як вибрати зимове взуття для дівчинки у Франківську: головні моменти

Сучасна українська література наповнена талановитими письменниками, які у своїх...

Сучасні гравці є надзвичайно вимогливими. Це можна пояснити постійно...

Безпека та комфорт: Ключова роль шиномонтажу

Шиномонтаж – це не просто процедура заміни шин, це...

Share

Футбольний клуб з Івано-Франківська переміг тернопільську «Ниву» з рахунком 2:0. Матч зіграли на тернопільському міському стадіоні імені Шухевича. Поєдинок проводили в межах 10 раунду чемпіонату Першої Ліги України з футболу. Матч ознаменувався яскравою грою франківців, відставкою головного тренера «Ниви», а також підозрою кількох тернополян у нечесній грі. Про все розповідаємо детально. Далі на ifrankivchanyn.

Впевнена гра «Прикарпаття» у західноукраїнському дербі

Тернопільську «Ниву» можна було вважати фаворитом цього протистояння. Команда дещо успішніше розпочала новий сезон, до того ж гра проти «Прикарпаття» проходила на рідному стадіоні. Проте франківці із перших же хвилин виглядали впевненіше. «Прикарпаття» більше атакувало, нанесло дальні удари, старалося розігрувати комбінації та стандарти. Врешті, на доданій до першого тайму хвилині франківці забили. Після навісу з флангу, головою переправив м’яч у сітку воріт капітан Василь Цюцюра.

1

Початок другого тайму для гостей видався ще яскравішим. На 52 хвилині прикарпатці вийшли у контратаку. Іван Сондей із флангу закинув верхову передачу на Романа Барчука. Той ефектно перекинув голкіпера – 2:0. Не зважаючи на зручний рахунок, «Прикарпаття» продовжувало атакувати, створивши до кінця зустрічі ще кілька нагод. «Ниві» забити не вдалося. Як підсумок, 2:0.

Як відреагували тренери і гравці

Головний тренер тернопільської команди Ігор Климовський сказав, що його команда допустила багато грубих помилок. Єдине, що сподобалося – це те, як гравці провели останні 20 хвилин поєдинку, контролюючи м’яч. А загалом, каже, команду не було видно. З його слів, «Ниві» не вистачало лідера колективу – Семенини.

Через два дні після цього матчу на офіційному сайті «Ниви» повідомили, що співпрацю з головним тренером припинено за згодою обох сторін. Клуб висловив подяку Ігорю Климовському за роботу і те, що минулого сезону тернопільська команда зуміла залишитись у Першій Лізі.

1

Гравець «Прикарпаття» Василь Цюцюра сказав, що команда їхала у Тернопіль за трьома очками. А з першої ж хвилини змогли довести, що не слабші свого суперника. У турнірне становище – не надто вплинуло на підготовку. Футболіст відзначає, що забитий гол для нього дуже важливий.

Зі слів головного тренера «Прикарпаття» Олега Рипана, франківська команда показала свій характер і змогла реабілітуватися після поразки від «Чорноморця». Про цілі на сезон Олег Рипан каже, що «Прикарпаття» перш за все повинно втриматися у Першій Лізі. Попереду у «Прикарпаття» ігри проти «Гірника-Спорт» та «Креміня». Зараз команда з Івано-Франківська перебуває на восьмій сходинці турнірної таблиці чемпіонату Першої Ліги України.