29 Березня 2024

Західне дербі: франківський “Ураган” та львівська “Енергія” зіграли в результативну нічию

Related

Як вибрати зимове взуття для дівчинки у Франківську: головні моменти

Дитяча ніжка росте настільки швидко, що подекуди за сезон...

Талановиті сучасні письменники Івано-Франківщини

Сучасна українська література наповнена талановитими письменниками, які у своїх...

Особливості та різновиди металорізального інструменту

Інструмент для обробки металу – це поширені конструкції, призначені...

Якими є кращі ігрові автомати Pin Up Casino?

Сучасні гравці є надзвичайно вимогливими. Це можна пояснити постійно...

Безпека та комфорт: Ключова роль шиномонтажу

Шиномонтаж – це не просто процедура заміни шин, це...

Share

Футзальний клуб із Івано-Франківська «Ураган» з рахунком 3:3 зіграв проти львівської «Енергії». Матч провели в межах 13 Екстра-ліги України. Поєдинок зіграли в манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання. Далі на ifrankivchanyn.

До чинного чемпіона України львів’яни їхали в поганій формі – команда перемагала ще у вересні, а останні три матчі «Енергія» зазнавала поразок. У той час «Ураган» іде на третій сходинці, чергуючи матчі чемпіонату та Ліги Чемпіонів УЄФА.

Західноукраїнське дербі видалося непередбачуваним. Уже на третій хвилині «Ураган» відкрив рахунок у матчі. Швидкісну атаку влучно завершив Роман Кордоба, відправивши м’яча у сітку воріт своєї колишньої команди. Вже за кілька секунд Даниїл Абакшин подвоїв рахунок – оборона львів’ян на початку поєдинку провалилася.

Франківці мали змогу доводити рахунок до розгромного, але реалізація підводила. Відтак, отримали м’яч у свої ворота. Помилкою захисників скористався Юрій Когут і влучив у кут воріт – 2:1. Ще один гол «Ураган» пропустив через непорозуміння польового та воротаря – автогол Грицини зрівнює цифри на табло.

Вже наприкінці першого тайму «Енергія» вийшла вперед. Тарас Кузь реалізував вихід «один на один» – 2:3. У другому таймі франківці створили численні небезпечні моменти, але голкіпер львів’ян був «на висоті». Врешті, Даниїл Абакшин зіграв на добиванні і зумів зрівняти рахунок – 3:3.

«Ураган» у домашньому поєдинку нічия не влаштовувала. Команда атакувала ворота суперника, проте вийти вперед не вдалося – рятували штанги чи голкіпер.

Як підсумок, драматичне західне дербі завершилося результативною нічиєю. «Ураган» залишився на третій сходинці турнірної таблиці Екстра-ліги України з футзалу, маючи в активі 24 бали. Натомість «Енергія» із 11 очками перебуває на шостому місці.

Попереду франківців чекають матчі проти європейських грандів у Лізі Чемпіонів УЄФА, які пройдуть на початку грудня.

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.