7 Липня 2022

Західне дербі: франківський “Ураган” та львівська “Енергія” зіграли в результативну нічию

Related

100-літня долинська карета та її реставрація

Колишній похоронний караван вже близько 50 років просто стояв...

Франківська стоматологічна клініка безкоштовно допомагає захисникам

Сьогодні наші герої тримають оборону не одного міста, працюють...

Нічне ралі на фронті: історія франківського далекобійника, який пішов захищати країну

Заробляв чималі гроші, мав комфортне місце роботи у престижній...

Share

Футзальний клуб із Івано-Франківська «Ураган» з рахунком 3:3 зіграв проти львівської «Енергії». Матч провели в межах 13 Екстра-ліги України. Поєдинок зіграли в манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання. Далі на ifrankivchanyn.

До чинного чемпіона України львів’яни їхали в поганій формі – команда перемагала ще у вересні, а останні три матчі «Енергія» зазнавала поразок. У той час «Ураган» іде на третій сходинці, чергуючи матчі чемпіонату та Ліги Чемпіонів УЄФА.

Західноукраїнське дербі видалося непередбачуваним. Уже на третій хвилині «Ураган» відкрив рахунок у матчі. Швидкісну атаку влучно завершив Роман Кордоба, відправивши м’яча у сітку воріт своєї колишньої команди. Вже за кілька секунд Даниїл Абакшин подвоїв рахунок – оборона львів’ян на початку поєдинку провалилася.

Франківці мали змогу доводити рахунок до розгромного, але реалізація підводила. Відтак, отримали м’яч у свої ворота. Помилкою захисників скористався Юрій Когут і влучив у кут воріт – 2:1. Ще один гол «Ураган» пропустив через непорозуміння польового та воротаря – автогол Грицини зрівнює цифри на табло.

Вже наприкінці першого тайму «Енергія» вийшла вперед. Тарас Кузь реалізував вихід «один на один» – 2:3. У другому таймі франківці створили численні небезпечні моменти, але голкіпер львів’ян був «на висоті». Врешті, Даниїл Абакшин зіграв на добиванні і зумів зрівняти рахунок – 3:3.

«Ураган» у домашньому поєдинку нічия не влаштовувала. Команда атакувала ворота суперника, проте вийти вперед не вдалося – рятували штанги чи голкіпер.

Як підсумок, драматичне західне дербі завершилося результативною нічиєю. «Ураган» залишився на третій сходинці турнірної таблиці Екстра-ліги України з футзалу, маючи в активі 24 бали. Натомість «Енергія» із 11 очками перебуває на шостому місці.

Попереду франківців чекають матчі проти європейських грандів у Лізі Чемпіонів УЄФА, які пройдуть на початку грудня.