Баскетболістки «Франківська» здобули дві перемоги над «Чайкою» із Бердянська

6. December 2021 Vasil Skripka

Жіночий баскетбольний клуб «Франківськ-Прикарпаття» зіграв два поєдинки в межах чемпіонату жіночої Суперліги України. У них франківські спортсменки здобули дві перемоги над бердянською «Чайкою», пише ifrankivchanyn.com.

Обидва матчі відбулися у Івано-Франківському муніципальному фізкультурно-оздоровчому центрі. Перший поєдинок завершився із рахунком 86:68. Господарки поля поступилися всього лише на одне очко у першій чверті. А в трьох наступних таймах впевнено переважали і здобули справедливу перемогу над гостями.

Перемога над «Чайкою» стала дуже важливою, каже баскетболістка «Франківська» Дарина Завертайло. Вона вважає, що команді вдалося дуже добре зіграти. Прикарпатські спортсменки виграли підбір у суперниць в два рази. Це свідчить про командну гру. До того ж, Зі слів Дарини, вдалося робити чимало асистів.

Другий поєдинок видався дуже напруженим та непередбачуваним. «Чайці» вдалося впевнено провести другу чверть та нав’язати господаркам поля боротьбу впродовж усього матчу. До останньої секунди рахунок на табло міг змінитися, визначивши переможця. Зрештою, «Франківськ» таки втримав мінімальну перевагу – 87:84.

Головний тренер БК «Франківськ-Прикарпаття» Юрій Процюк розповів, що його підопічним дуже допомагали вболівальники. Зал під час матчів був заповнений людьми, які дивилися гру та переживали за команду. Наставник каже, що «Чайка» із точки зору тактики – це непростий суперник. Проте не виграти франківська команда не мала права. Головною запорукою перемоги і вирішальним моментом у тактиці, на думку Юрія Процюка, стала гра на підбираннях.

Зараз франківська команда перебуває на 5 сходинці турнірної таблиці жіночої Суперліги, маючи в активі 14 балів. Наступні матчі баскетболістки зіграють знову проти «Чайки», але уже на виїзді.